O firmie

Producent Odzieży Dziecięcej KLEKLE

ul. Toruńska 61, 88-100 Inowrocław

E-mail: sklepklekle@o2.pl

Telefon: +48 736747181

Czynne: poniedziałek - piątek, od 6:00 do 14:00

Jesteśmy właścicielem marki KLEKLE. Produkujemy odzież dziecięcą oraz bieliznę niemowlęcą w szerokim zakresie asortymentowym. Postawiliśmy na wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo. Do produkcji bielizny stosujemy atestowane nici, bezpieczne dla niemowląt nieuczulające zapięcia, oraz bawełnę polskich producentów (Certyfikat jakości Oeko-tex standard 100). Ubranka zachowują swoje kolory i elastyczność nawet po wielokrotnym praniu. Nie wszywamy metek w miejscach styku z delikatną skórą dzieci. Dbamy więc o ich wygodę, zdrowie i bezpieczeństwo. Na pierwszym miejscu stawiamy bowiem dobro dziecka i zadowolenie rodziców. Doświadczony personel gwarantuje staranność wykonania a nowoczesny park maszynowy precyzję szycia. Wprowadzamy coraz lepsze rozwiązania technologiczne i stale poszerzamy naszą ofertę o kolejne produkty.

Możesz się znami skontaktować mailowo lub telefonicznie, odpowiemy na każde pytanie.

 

Dokument zakupu wystawiamy w formie elektronicznej lub na wyraźne życzenie klienta w formie papierowej (wydruk).         

  • Do każdego zakupu wystawiamy fakturę imienną lub firmową (w zależności od wyboru kupującego, na podstawie podanych przez klienta danych). 
  • Dokonując zakupu w naszym sklepie klient wyraża jednocześnie zgodę na otrzymanie dokumentu zakupu w formie elektronicznej, chyba że poprosi nas o wersję papierową.     
  • Prośbę o przysłanie dokumentu w formie papierowej, należy skierować w wiadomości do sprzedającego podczas dokonywania zakupu - w przeciwnym razie możemy nie odczytać wiadomości przed wysyłka towaru.

Numer konta do wpłat: 87 1140 2004 0000 3702 7856 1017

do góry

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl